אירועים קטנים ביקב

Error message

  • Notice: Undefined offset: 1521 in user_node_load() (line 3682 of /home2/galilon/public_html/modules/user/user.module).
  • Notice: Trying to get property of non-object in user_node_load() (line 3682 of /home2/galilon/public_html/modules/user/user.module).
  • Notice: Undefined offset: 1521 in user_node_load() (line 3683 of /home2/galilon/public_html/modules/user/user.module).
  • Notice: Trying to get property of non-object in user_node_load() (line 3683 of /home2/galilon/public_html/modules/user/user.module).
  • Notice: Undefined offset: 1521 in user_node_load() (line 3684 of /home2/galilon/public_html/modules/user/user.module).
  • Notice: Trying to get property of non-object in user_node_load() (line 3684 of /home2/galilon/public_html/modules/user/user.module).
אירועים קטנים ביקב
06/14/2015 - 22:50

בין אם מדובר בחתונה, בר מצווה, יום נישואים או כל אירוע חגיגי אחר, החיים שלנו מלאים כל כך באירועים שונים כיום, עד שאנשים המעוניינים לחגוג מאורע כלשהו עם חברים ובני משפחה קרובים כבר מתבלבלים ולא יודעים איזה סוג אירוע לערוך.

במיוחד בעונת האביב והקיץ, אנשים רבים מוזמנים לעשרות אירועים שונים, ומוצאים עצמם מדי שבוע (ולעיתים גם פעמיים בשבוע) באירוע גדול ורב משתתפים, כך שלפעמים הם כבר אינם מצליחים לזכור את מי מהאורחים הם מכירים ומי קשור למי.
עבור מי שהתעייף מעט מריבוי האירועים החגיגיים הגדולים והאינטנסיביים, ומעוניין כן לערוך אירוע משלו לחברים ובני המשפחה הקרובים, מומלץ לשקול את האפשרות של אירוע קטן, אינטימי ופשוט. יקבים הם מקום מושלם מבחינות רבות לערוך אירוע מסוג זה, אשר יהיה נעים, מרגיע ובעל אווירה אישית.
 
מקום פסטוראלי ושקט לאירוע אישי ואינטימי
הרעיון של אירוע קטן מבחינת כמות המוזמנים וסוג המקום בו הוא נערך הינו רעיון פופולארי יחסית התופס תאוצה בשנים האחרונות בעולם האירועים החגיגיים הישראלי.
חשוב להבין כי המפתח לאירוע קטן ומוצלח הוא סוג המקום בו הוא נערך. אירועים קטנים רבים נערכים לעיתים בחצרות בתים פרטיים, אך זה תלוי באמת בנסיבות – למרבית האנשים אין הורים/חברים/קרובי משפחה או מכרים אשר מחזיקים בבית עם חצר גדולה מספיק על מנת לארח עבורם אירוע קטן בן כמה עשרות או מאות בודדות של אורחים.
 
לכן, ניתן למצוא כיום מקומות שונים המארחים אירועים, ונערכים גם ובעיקר לסוג של אירועים קטנים ואינטימיים יחסית. דוגמה מצוינת לכך היא יקבים שונים, דוגמת יקבי בנימינה המפורסמים יחסית. יקב הוא מקום פסטוראלי, נעים ושקט מטבעו, ולכן מהווה מקום מתבקש לערוך בו אירוע קטן. עבור מרבית האנשים אירוע קטן בא לכדי ביטוי במספר מאפיינים, ולא רק בכמות המוזמנים כאמור. אירוע קטן מתאפיין לרוב באווירה נעימה, אינטימית ואפילו ניתן לומר מעט שקטה ורגועה (אין זה אומר שהמוסיקה חייבת להיות שקטה כמובן...). האווירה מתקבלת בראש ובראשונה כתוצאה מהסביבה בה נערך האירוע, ויקב הוא המקום המושלם לייצר אווירה אישית, אינטימית ונעימה.
 
להתאים את אופי האירוע לאווירה המבוקשת
גודל האירוע הוא אמנם מאפיין עיקרי וראשי ביצירת האווירה (לכן, עבור מי שמעוניין באירוע בעל ניחוח אישי ואינטימי מומלץ ללכת על אירוע קטן), אך כדאי לתכנן מראש גם באספקטים אחרים על מנת לשמור על האווירה הרצויה.
לדוגמה, מוסיקה לאירוע קטן ואישי בדרך כלל תהיה רגועה ונעימה יותר. מומלץ לתכנן מראש ולהתייעץ עם התקליטן, אשר אמור להבין כיצד להרכיב את רשימת ההשמעה לאירוע על מנת לשמור על אופיו הפסטוראלי. דוגמה נוספת היא סידור מקומות הישיבה. אירועים קטנים מתאפיינים לרוב בסידורי ישיבה דינאמיים ופחות מחייבים, עם יותר מקום להסתובבויות ו"התערבבויות" בין האורחים השונים, שכן במסגרת אירוע קטן  מבחינת מספר האורחים קיים סיכוי גבוהה יותר לכך שמרבית האורחים יכירו אחד את השני וכך ירצו "לערבב" בין השולחנות השונים במהלך האירוע.