מופע התרמה בחוף אכזיב להקמת גן לזכרו של קצין שנפל בצוק איתן

מופע התרמה בחוף אכזיב להקמת גן לזכרו של קצין שנפל בצוק איתן
06/27/2015 - 16:49

קובי אפללו, מטבוחה פרוג'קט, אמיר דדון והרכבים נוספים יופיעו במופע התרמה בחוף אכזיב להקמת גן לזכרו של קצין שנפל בצוק איתן

משפחתו של סגן פז אליהו ז"ל מקיבוץ עברון שנפל במבצע צוק איתן בקיץ שעבר מארגנת מופע התרמה מיוחד להקמת גן קהילתי בקיבוץ לזכרו.

מופע ההתרמה יתקיים ביום ג' 30.6 בחוף בננה ביץ' באכזיב מהשעה 20:00 ויכלול בין היתר מופעים מיוחדים של קובי אפללו, אמיר דדון, מטבוחה פרוג'קט ועוד. כל ההכנסות מהאירוע יוקדשו להקמת הגן לזכרו של פז בקיבוץ עברון

לפני מספר חודשים החלו בקיבוץ בהקמת 'הגן של פז', אתר מיוחד בקיבוץ שיכלול דברים שאהב במיוחד פז, ביניהם פינה בה תתנגן מוסיקה שאהב פז, פינה מיוחדת שתוקצה לתבשילי פויאקה, מגרש כדורסל קטן, פינות ישיבה מוצלות, מתקני משחקים לילדים ועוד. הגן יהיה מיועד לתושבי הקיבוץ, לבני נוער וחיילים, לימי חינוך ומורשת קרב של הצנחנים.

לרכישת כרטיסים למופע – 1-800-333-567,  פתיחת שערים מהשעה 19:00, תחילת המופעים בשעה 20:00.

 

 

על פז אליהו ז"ל

פז נולד ב- ג' בניסן, תשנ"ב, 1992. בן בכור לרחל ואורי, אח למתן ויותם.

פז גדל והתחנך בקיבוץ עברון עם קבוצת אלמוג. עם סיום הלימודים, התנדב לשנת שירות בפנימיית "נרדים". פז שימש דמות חינוכית משמעותית עבור החניכים והצוות והיה אהוב על כולם. בנובמבר 2011, התנדב לשרות בחטיבת הצנחנים. רוח ההתנדבות המשיכה לפעם בו והוא ביקש לצאת לקורס קצינים, אותו סיים בהצלחה. הכשרתו הצבאית, כמו הצטיינותו כלוחם וכמפקד, הובילו אותו למלא תפקיד של מפקד צוות בגדוד הפלח"הן של חטיבת הצנחנים.

מתחילת מבצע " צוק איתן" הוכיח  את האמון שנתנו בו מפקדיו ופקודיו. פז, הוביל את צוותו, תוך שהוא מפגין קור רוח ומשרה בטחון על חייליו. פז נפל בתאריך 23/7/2014, כ"ה בתמוז התשע"ד, במהלך פעילות מבצעית במסגרת מבצע "צוק איתן" באזור חאן יונס, באיתור מנהרות טרור.