עוף טוב: סיכום שנת 2014

Error message

  • Notice: Undefined offset: 1521 in user_node_load() (line 3682 of /home2/galilon/public_html/modules/user/user.module).
  • Notice: Trying to get property of non-object in user_node_load() (line 3682 of /home2/galilon/public_html/modules/user/user.module).
  • Notice: Undefined offset: 1521 in user_node_load() (line 3683 of /home2/galilon/public_html/modules/user/user.module).
  • Notice: Trying to get property of non-object in user_node_load() (line 3683 of /home2/galilon/public_html/modules/user/user.module).
  • Notice: Undefined offset: 1521 in user_node_load() (line 3684 of /home2/galilon/public_html/modules/user/user.module).
  • Notice: Trying to get property of non-object in user_node_load() (line 3684 of /home2/galilon/public_html/modules/user/user.module).
עוף טוב: סיכום שנת 2014
01/27/2015 - 09:35

קמפיין חדש, גג סולארי וידידותי לסביבה במפעל החברה, מוצרים משופרים וטבעיים יותר, זוהי התמצית של פעילות חברת עוף טוב בשנת 2014. החברה שהפכה את היוצרות ושינתה את סיפורו של השניצל המוכן, השיקה השנה קמפיין מושקע, מדור מתכונים מוקפד במאקו ועמוד אינסטגרם עמוס בטיפים וסיפורים שמאחורי המוצרים. אז מה היה לנו השנה?

מוצרים חדשים ומרגשים (ובריאים יותר)
השנה לקחה חברת עוף טוב את נושא המרכיבים הטבעיים כנושא מפתח בפיתוח מוצרים חדשים. הצורך במזון בריא יותר, גם כאשר מדובר במוצר ארוז וקפוא, הפך למהותי בשנים האחרונות עם המודעות הגוברת לתזונה בריאה יותר. השנה השיקה החברה מספר מוצרים חדשים שבאים לשנות את הלך הרוח לגבי אוכל מוכן ולהציע טעמים ביתיים ובריאים יותר.
 
שניצל 100% רכיבים טבעיים
השניצל האהוב של חברת עוף טוב הושק השנה באריזה חדשה ועם רשימת מרכיבים שכוללת מרכיב אחד עיקרי – עוף. 100% רכיבים טבעיים, בלי חומרים משמרים, מייצבים ומונוסודיום גלוטמט, זהו מוצר שיכול להגיע לכל בית ולכל מטבח בראש שקט. הטעם שופר והפך ביתי יותר, ממש כמו השניצל שמגיע ישירות מהמחבת במטבח.
 
שניצל חצי מוכן – בלי כל הבלגן
כדי להתאים את המוצרים לאורח החיים המהיר והעמוס אך לאפשר למשפחות לאכול אוכל ביתי ואיכותי, השיקה השנה חברת עוף טוב את השניצל הטבעי והטוב שלה במהדורת "חצי מוכן". כל מה שצריך לעשות הוא לאפות או לטגן, בלי קימוח, טבילה בביצה, טבילה בפירורי לחם וכל השאר. התוצאה ביתית, טעימה ומשביעה בדיוק כמו שניצל שהוכן בבית, רק בלי כל המאמץ.
 
נקניקיות Xtra Juicy – נקניקיות בקר והודו
כולנו מכירים את המעלות של בשר ההודו וכך גם חברת עוף טוב, ששילבה את המוצר בנקניקיות חדשות, עסיסיות יותר ובריאות יותר. הנקניקיות מכילות יותר חומרים טבעיים ומכילות חזה הודו ובקר איכותי. השילוב הזה הופך את המוצר לאיכותי ועסיסי יותר, טעים ובריא יותר.
 
עולם שלם של תוכן משובח – וטעים!
לצד המוצרים החדשים, חיזקה השנה חברת עוף טוב את הפעילות הויראלית שלה. בשיתוף פעולה עם אתר מאקו, השיקה החברה פעילות לגולשים שכללה צילום מתכוני עוף בהשראת מוצרי החברה ובשילובם, העלאת התמונות לאינסגרם ותיוג של החברה.
 
אלפי אנשים השתתפו בפעילות וחשפו את הקהל הרחב ואת החברה לביקוש אחר מתכונים מרגשים, טעימים ומשובחים ממוצרי החברה שנגישים לכל בית. באתר מאקו הושק גם מדור מתכוני עוף שנכתב על ידי מומחי הקולינריה של החברה וזכה לתגובות ולצפיות רבות.
 
עוף טוב על הגג – שינוי אקולוגי חשוב ופורץ דרך
אחד השינויים והפיתוחים שערכה החברה במהלך השנה האחרונה לא נוגע ישירות למוצריה, אלא דווקא למערך הפעילות שלה. על גג מפעל החברה בעמק המעיינות, נבנה גג סולארי שמייצר חשמל ידידותי לסביבה, ללא זיהום של גזי חממה ותוך שימוש בקרני השמש לייצור החשמל. המהלך הזה נעשה בהשקעה של ארבעה מיליון שקלים אך הוא אמור להוביל את החברה לחסכון של מיליוני שקלים נוספים בכל שנה.