הכנת פיצות עם הטעם הממכר של איטליה, תנורי פיצה

Error message

  • Notice: Undefined offset: 1521 in user_node_load() (line 3682 of /home2/galilon/public_html/modules/user/user.module).
  • Notice: Trying to get property of non-object in user_node_load() (line 3682 of /home2/galilon/public_html/modules/user/user.module).
  • Notice: Undefined offset: 1521 in user_node_load() (line 3683 of /home2/galilon/public_html/modules/user/user.module).
  • Notice: Trying to get property of non-object in user_node_load() (line 3683 of /home2/galilon/public_html/modules/user/user.module).
  • Notice: Undefined offset: 1521 in user_node_load() (line 3684 of /home2/galilon/public_html/modules/user/user.module).
  • Notice: Trying to get property of non-object in user_node_load() (line 3684 of /home2/galilon/public_html/modules/user/user.module).
הכנת פיצות עם הטעם הממכר של איטליה, תנורי פיצה
07/28/2015 - 20:32

המאכל שמסמל את איטליה גם כבש אותנו כאן בישראל. הפיצה הינו מאכל שכולנו אוהבים החל מילדים ועד מבוגרים. אך על מנת להגיע לתוצאות טובות בהכנת הפיצה, ישנה עבודה לא פשוטה ומחשבה על פרטים רבים כדי לשמר את הטעם הממכר. יש לחשוב תחילה על הכנת הבצק שדורש מאמץ, על רוטב העגבניות המסורתי וגבינת המוצרלה הנמתכת. אך כל ההכנות הללו, לא יספקו לנו את הפיצה המוסרתית ללא תנורי פיצה איכותיים ומקצועיים. תנורי פיצה הינו מרכיב חשוב בהכנתה. תנורי פיצה מגיעים לטמפרטורות גבוהות במיוחד על מנת ליצור אותה במרקם הנכון.

כיצד לבחור תנורי פיצה?

על מנת לבחור את התנור פיצה המתאים ביותר עבורנו, ישנם מספר פרמטרים חשובים שעליהם נפרט במאמר הבא.

גודל: גודל החלל העומד לרשותינו מגביל אותנו בבחירת גודל התנור. עלינו לשים לב ולבחור כיצד אנו רוצים לחלק את המרחב שלנו. עלינו למדוד לרוחב ולאורך את המיקום שאנו רוצים שהתנור יהיה ממוקם ולפיכך לבחור את גודלו.

תחזוקה: תנורי פיצה דורשים תחזוקה כמעט כמו כל מוצר. עלינו לבדוק איזו תחזוקה נדרשת לתנור על מנת לשמר אותו לטווח הארוך. לדוגמא: מבחינת ניקיון, האם נדרש חומר מיוחד לניקוי.

חלקי חילוף: לפני שאנו קונים את תנור הפיצה, עלינו לבדוק מה מחירם של חלקי החילוף במידה ואחד מהחלקים יתקלקל. דבר נוסף שעלינו לבדוק מלבד המחיר הוא זמינותם של אותם חלקים. שלחברה ממנה אנו קונים את התנור יש את כל חלקי החילוף בהישג יד ולא יידרש למעלה ממספר ימים לתקן את התנור, דבר העלול לפגוע בעסק.

אחריות: עלינו לוודא מול היצרן כי אכן קיימת אחריות לגבי המוצר.

שימוש בחשמל: עלינו לבדוק מהי צריכת החשמל של תנור הפיצה שכן זהו שיקול תקציבי. אנו יכולים לערוך השוואה בין מספר תנורי פיצה ולקבל את ההחלטה לאחר שבדקנו מספר תנורים. אך כדאי גם לעשות חישוב של הרווח שהפיצה תפיק לעומת הוצאות החשמל.

כלכלי: אין ספק שעל מנת שתיצא פיצה איכותית, עלינו להשתמש בחומרי גלם טובים ובתנור פיצה איכותי. אך יחד עם זאת, עלינו לבדוק מה התקציב שלנו להשקעה מסוג זה. חשוב לזכור שככל שנקפיד לקנות תנור איכותי כך הוא יישמר לנו לטווח ארוך והסיכויים למצוא את עצמנו בחיפושים אחר תיקונים ייפחת.

כאמור, כאשר אנו ניגשים לקנות תנורי פיצה, עלינו לשים דגש על מספר הקריטריונים הללו על מנת שהפיצה תעורר את הטעם הממכר של איטליה.